Baskılı Balon Nedir?

Baskılı Balon Nedir?

Baskılı Balon Fiyatları

Balonlar açık alanlarda ve kapalı alanlarda reklam veya görsel amacıyla kullanılmakta olan en iyi reklam ve promosyon biçimidir, Baskılı Balon ise 12″ Dekorasyon balonlarının üzerine baskı yapılmasıyla oluşmaktadır. Balonlar reklam alanında kullanıma oldukça uygunluğu ile bilinirken balonun üzerine yapılan baskıda reklam potansiyeliniz bir hayli arttırmaktadır. Yaptırmak istediğiniz balon çalışmasıyla ile birlikte ufak ilgi çekici metinler ile çok büyük kitlelere ulaşabilir ve potansiyel müşteri portfolionuzu genişletebilirsiniz.

Baskılı Balon Siparişi için Ne Yapılması Gerekiyor?

Öncelikle balon üzerine yaptırmak istediğiniz çalışmayı belirlemeniz gerekmektedir bu konuda, maliyetinizi tamamen etkileyecek olan balon baskı renk çalışmasıdır, Örnek vermek gerekirse eğer; Beyaz balon üzerine siyah baskı ile beyaz balon üzerine siyah ve kırmızı baskı arasından maliyet farklılığı göstermektedir.

Baskılı Balon Siparişi vermek isteyen müşterilerimizin öncelikle bir şablon niteliğinde ilerlemesi önerilmektedir, balon üzerine çift yüz baskı- tek yüz baskı uygulamaları gerçekleştirilmektedir. Balonun bir yüzüne logo, web adresi yazılabilir diğer yüzüne ise telefon numarası veya şok kampanya gibi ilgi çekici bir metin eklenebilir.

Baskılı Balon Neden Dağıtılmalıdır?

Balonlar genellikle çocuklar için idealdir, balon çubuk set sayesinde elinde dolaştırmaya uygun olup sizin reklamınızı daha kolay ve daha çok kitleye ulaştırmanızı sağlar. Kullanım amacına göre değişiklik göstermekle birlikte balon ve balon çubuk set sizin reklamını kampanyanızı duyurmanız da size çok faydalı olabilir.Bir çocuğun elinde balon olduğu düşünelim ve dağıtım gerçekleştirdiğiniz alanda bir başka çocuğunda daha olduğunu düşünelim, elinde baskılı balon olmayan çocukta balon istemez mi?

Siz dağıtımı gerçekleştirmeye devam ettikçe, bölgenizde veya İlçenizde tanıtımlarınız hızla çoğalacaktır.

Baskı Süreci ve Fiyatlandırma

Baskı süresi firmamızın almış olduğu siparişlere göre değişmektedir, Baskı rengi ne kadar çok artarsa eğer baskı süresi o kadar uzun olur, yani tek yüze tek renk baskı ile tek yüze 4 renk baskı arasında temin süresinde farklılık olabilir. Balona baskı uygulamaları her renk tek tek basıldığı için süre bundan dolayı uzamaktadır, fiyatlandırma konusunda ise iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirseniz eğer bilgi verilecektir.