Balon Üretimi ve Üretim Hacmimiz

Sağlıklı güvenli ve Avrupa Standartlarına uygun üretim…

Balon Üretimi ve İmalatı olarak, Gerekli Belge, İzinlerini onaylatmış formülü ile üretim sağlamakta olup, herhangi bir zarar verici madde veya kalitesiz bir madde ile üretim sağlamamaktayız. Kalite Standartlarına uygun olarak üretim yapmaktayız, Sağlık, Kalite Standartlarına uygunluğumuzu ilgili kurum ve kuruluşlar denetleyip onaylamıştır.

Yüksek Üretim Hacmine Sahip Balon Üreticisi.

2007 ‘dan beri balon üretimi, balon imalatı ve baskı faaliyetlerini sürdürmekte olan firmamız, İstanbul ( Pendik, Sancaktepe ve Bayrampaşa Bölgelerinde hizmetlerini sağlamaktadır. Teknolojinin sağlamış olduğu en son yapılan makine parkuruna sahip tek üretici firmayız, balon üretim makineleriyle birçok boyut, şekil ve renkte lateks balon üretimi yapılır. Balon Üretimi markası ile kendi üretimini ve üretimlerinin pazarlamasını yapmaktayız, yerel ve yabancı tedarikçiler için üretici ünvanını kazanmış bulunmaktayız. Toplu Balon Üretimi siparişleriniz de kendi lateks balon poşetlerinizi  kullanmanızı sağlıyoruz.

Balon Üretimi yüksek kapasiteli balon baskı imalatına sahiptir…

Firmamız tamamen kendi ekibiyle, balon üretimi-balon imalatı ve balon baskı makinelerini tasarlayıp uzman ve profesyonel makine mühendisleri ile planlayıp makine parkurunu kendimiz oluşturmaktayız. Komplike baskı uygulamalarını yapabilecek tam ve yarı otomatik balon baskı makine parkurumuz ile günlük 200.000 Adet Balona baskı hattına sahibiz.  12-24 Saat İçerisinde ürünleriniz Kargo sürecine hazırlanır.

Balon Üretimi ve İmalatında Hedeflerimiz…

Aylık 1 milyon balon imalatı üretimi ve 90 bin balona baskı uygulaması ile ilk başlangıcımızı vermiş bulunduğumuz dönemden itibaren 8 yıllık bir süreç içerisinde aylık beş milyon balon üretmeyi ve üç milyon balona baskı uygulaması yapmayı hedefledik, Bugün aylık net olarak 11 milyon balon üretebilmekte olan firmamız 6 milyon balona baskı uygulaması gerçekleştirmektedir. Yeni hedefimiz ise; 12″ Dekorasyon Balonları yanı sıra su balonu, jumbo balon ve Türkiye’de üretimi sağlanılmayan Sosis Balon üretimi gerçekleştirmektir.